Zobacz również

Escape house – oryginalny pomysł na udaną randkę

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Nie wiesz, gdzie wybrać się na randkę? Jeżeli chodzenie do klubów, pubów czy też na spacer do parku to zbyt banalne pomysły, wybierz grę typu escape house. Dzięki niej możesz razem ze swoją dziewczyną lub chłopakiem spędzić naprawdę niesamowity czas na rozwiązywaniu wciągających zagadek.
Gry typu escape house cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem także w Polsce, chociaż w Stanach Zjednoczonych czy Japonii dostępne sa one już od ponad 10 lat. Powstały na bazie gier komputerowych typu Escape the room, gdzie głównym zadaniem gracza było odnalezienie sposobu na wyjście z zamkniętego pomieszczenia. Ukryte w nim wskazówki pozwalały na znalezienie sposobu na opuszczenie pokoju – trzeba było tylko wiedzieć, gdzie ich szukać i jak je odczytać.
Dlaczego warto odwiedzić escape house?
To przede wszystkimi niezapomniana rozrywka – coś całkowicie nowego i z pewnością przypadnie do gustu tym osobom, które uwielbiają rozmaite łamigłówki, podchody oraz innego rodzaju przygody. W ciągu 30-90 minut zależnie od pokoju trzeba znaleźć sposób na wyjście z niego – często zespołowo, dlatego to może być również kapitalny pomysł na zbliżenie się do drugiej osoby, gdy jeszcze nie jesteście razem zbyt blisko. Wobec tego spotkanie się w takim miejscu może być nie tylko niesamowitą przygodą, ale też sposobem na poznanie się jeszcze mocniej podczas emocjonującej zabawy.
Jaki escape house wybrać?
Jest w czym przebierać – jeżeli interesują cię escape house Warszawa jest tym miastem, gdzie do dyspozycji jest kilkanaście różnych pokojów, które różnią się pomiędzy sobą tematyką, czasem przeznaczonym na rozwiązanie zagadki, a także cenami.
Gdy chcesz wybrać się na randkę, szukaj przede wszystkim takich pokojów, które pozwalają na skorzystanie przez 2 osoby. Nie w każdym pokoju jest to możliwe, ponieważ niektóre z nich wymagają uczestnictwa grupy 3-4 osób. Warto wobec tego wcześniej sprawdzić na stronach internetowych pokojów informacje na temat minimalnej liczby uczestników zabawy, tematyki, a także kosztów.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy